2. Ročník vojensko-policejního tábora 2020

Pro rok 2020 připravujeme další ročník našeho letního army tábora, máme termín i místo a několik novinek…

Termín: 9-22.8 2020

Místo: Camp Čichořice – Chýše

Cena 5.200.-

První novinkou je online přihláška, která bude spuštěna v pondělí 25.11. Stačí kliknout do sekce ke stažení – odkaz přihláška a budete přesměrování již na online přihlášku, kterou stačí vyplnit a odeslat. Jedná se o závaznou přihlášku kterou když odešlete, tak na Váš email – který uvedete do přihlášky zašleme potřebné informace k platbě, k odjezdu apod..

Tábor jsme protáhli o 2 dny, v létě se můžete těšit tedy na 14 dní zábavy, disciplíny a kamarádství. Tímto jsme upravili i cenu, rok od roku se vše zdražuje (potraviny, energie apod..) Cena za 14 denní tábor je 5.200.-

Pořád si ale myslíme že stojíme pevně nohama na zemi, jelikož věříme že náš tábor má dětem co nabídnout, naučit a nejsme jen o střílení.

Pro děti které s námi jeli na první turnus, máme připravenou pozornost ve formě 1 pytle s kuličkami zdarma. Jsme rádi a těší nás, že se k nám děti vracejí.

Kapacita pro rok 2020 je 70-80 dětí, budeme rádi když s sebou vezmete třeba nejlepšího kamaráda či kamarádku nebo dalšího sourozence, budeme se na Vás těšit.

Nezapomeňte sledovat naše stránky i Facebook, kam budeme přidávat novinky k táboru, ale i foto ze zákulisí příprav turnusu.

Za Academii
Dom
Hlavní vedoucí